O nás

Dovolte mi vás přivítat na našich webových stránkách. Naše jméno je Eurogroup a úzce se specializujeme na ekonomické otázky ve spojitosti s Evropou a Evropskou unií jako takovou. Doufáme, že na našem webu naleznete vše potřebné.

Evropské právo nás doprovází na každém kroku. Ovlivňuje náš každodenní život, aniž bychom o tom mnohdy věděli. Samy Evropské instituce se ho snaží podat srozumitelnou formou, ne vždy se jim to však daří. Lidem tak některé směrnice, či nařízení dělají zbytečné vrásky, což se nám nelíbí. Jsme tu od toho, abychom vám s tímto problémem pomohli, nebo alespoň navrhli nejschůdnější řešení.

Jsme společnost, která se zabývá ekonomickými otázkami Evropské unie. Naším hlavním cílem je evropskou legislativu co nejvíce přiblížit obyčejným lidem. Mnohdy se totiž setkáváme s tím, že je nesrozumitelná a nepochopitelná pro běžného občana.

Naše společnost se tedy zabývá nejen poradenstvím v oblasti práva a ekonomiky, ale taktéž v oblasti zisku evropských dotací. Máme ve svých řadách experty, kteří se již mnohokrát zasloužili o zisk dotací jak pro občany, tak pro neziskové organizace.

Spojte se tedy s námi a my vám s vaším požadavkem či problémem pomůžeme. Spolupracují s námi jak právnické firmy, tak skvěli ekonomové. Nebojte se nás tedy kontaktovat a požádat o pomoc. Obrátíme se za vás na evropské instituce a vyřídíme váš požadavek. Ať už se jedná o dotaci, či jen dotaz ohledně daní.

Spojit se s námi můžete jak skrze firemní email, nebo prostřednictvím Facebooku. Ceník našich služeb naleznete buď tam, nebo na našem internetovém webu. Ceny si účtujeme buď hodinově, nebo úkolově. Vše závisí na časové náročnosti daného úkolu. Nebojte se nás tedy předem zeptat, cenovou hodnotu jsme vám schopni dopředu alespoň přibližně určit.

Na našem webu taktéž naleznete reference osob a firem, kteří už s námi spolupracovali. Doufáme tedy, že výsledná spolupráce povede k dokonalosti na obou stranách a že díky nám získáte evropské peníze pro vaše podnikání, nebo k účelům osobním.